28 Aralık 2016 Çarşamba

BİOREZONANS İLE SİGARAYI BIRAKMAKBiorezonans Terapi, bağımlılık yapan maddenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda geri verilir. Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir temizlenme hali yaratabilmektir. Biorezonans terapide vücuda herhangi bir madde verilmez.

Biorezonans ile yapılan sigara bırakma terapisi bilgisayar kontrollü elektronik bir cihaz sayesinde yapılmaktadır. Sürekli kullandığınız sigaradan alınan nikotine ait bilgi frekansları tam tersine çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde kişiye tekrar yüklenir. Amaç vücut karşılığını silmektir, ( 1+(-1)=0 gibi ) bu işlem sonrasında etki fizyolojiktir. Yani vücudun nikotin ihtiyacı ortadan kalkar. Terapi sonrasında kişinin aklına sigara gelebilir fakat canı sigara istemez. 


Biorezonans Etkisi nasıl olur?

Biorezonans Terapi, vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu tek seans ile ortadan kaldırmaktadır. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve tedavi gören kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi ’’vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali’’ yaşanmaktadır. Biorezonans Terapi uygulaması sonrasında kişi, sigara içmeye kalksa bile hem eski bildiği tadı alamamakta, hem de bağımlılık durumunun eskisinden farklı olduğunu görmektedir. Etkisi, nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadığı sürece kalıcıdır.

Daha detaylı bilgi ve iletişim için; www.istanbulbiorezonans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder