27 Aralık 2016 Salı

BİOREZONANS NEDİR?

İnsan organizması elektromanyetik frekanslar oluşturmakta ve bunu çevresine yaymaktadır. Hücrelerin, dokuların, organların, sistemlerin ayrı ayrı kendine özgü farklı frekansları vardır ve evrende var oldukları müddetçe bu elektromanyetik frekansları yaymaktadırlar. Bu frekanslar sağlıklı bir sistemde birbiri ile uyum içinde çalışırlar. Ancak farklı nedenlerle ortaya çıkan yabancı frekanslar (Alerjenler, virüsler, bakteriler, amalgam dolgular vs.) normal frekans düzenini bozarlar.


Biorezonans terapi; ağrısız ve ilaçsız, titreşim sistematiği ile bozulan sağlıklı frekansları bir yandan düzelterek, diğer yandan bu bozulmaya yol açan nedeni ortadan kaldırmayı amaçlayan bir sistemdir.

Bu bozulma; kişilerde kronik alerjik reaksiyonlar, kronik ve nedeni belli olmayan yorgunluk, kontrol edilemeyen kilo artışları, depresyon ve daha birçok rahatsızlığın oluşumuna neden olabilmektedir.


Biorezonans yada diğer adı ile Titreşim Sistematiği, günümüzde; tek seans ile sigara bırakmaktan kronik alerjik rahatsızlıkların tedavilerine, obezite ve yeme bozukluklarından virüs ve candida albicans gibi mantarların vücuttan temizlenmesine kadar bir çok farklı alanda kullanılmakta ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Titreşim sistematiği Avrupa'da 30 yıldır uygulanmakta olup Türkiye'de 2005 yılından beri başarı ile uygulanmaktadır.


Daha detaylı bilgi ve iletişim için; www.istanbulbiorezonans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder